PREVIA™ ODBUDOWUJĄCY RYTUAŁ Z BIAŁĄ TRUFLĄ

Odbudowujący rytuał przeciwdziałający procesowi starzenia się włosów z organiczną białą truflą, to intensywny system odnowy, który uzupełnia braki w strukturze włosów, czyniąc je mocniejszymi i bardziej odpornymi na szkodliwe czynniki zewnętrzne. Natychmiastowe efekty gwarantuje innowacyjna formuła produkcji preparatów i zastosowane w nich najwyższej klasy składniki aktywne o wyjątkowej mocy przywracającej włosom ich naturalne piękno. Włosy odzyskują zdrowy wygląd i blask stając się mocniejsze i jedwabiście miękkie.

Bogata w witaminę B, trufla, stymuluje regenerację protein komponujących strukturę włosów, co zwiększa ich elastyczność, wyraźnie je wygładzając, regenerując i nadając niepowtarzalny połysk.

EKSTRAKT Z ORGANICZNEJ BIAŁEJ TRUFLI

Efekt odbudowujący rytuału dedukowanego dla kruchych i osłabionych włosów gwarantuje bio-upłynniony fitokompleks z rzadko spotykanej i wyrafinowanej białej trufli pochodzącej z północnowłoskiej Alby. To ona stanowi główny składnik aktywny zapewniający intensywne działanie energetyzujące, rewitalizujące oraz opóźniające procesy starzenia się włosów.